Modernizacja parkietu w świetlicy wiejskiej w Grąblewie – poprawą estetyki i bezpieczeństwa użytkowników.

Projektodawca: Kamila Perz – przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Grąblewie.

Głównym założeniem projektu jest wykonanie nowej nawierzchni – parkietu na sali wiejskiej, który ma na celu poprawę estetyki podłogi w świetlicy, ale najważniejszym aspektem dla którego projekt powinien być realizowany jest bezpieczeństwo użytkowników. Świetlica jest codziennie używana przez tutejszą szkołę na lekcjach wychowania fizycznego z racji braku sali gimnastycznej. Często również sala jest wykorzystywana na wszelkie uroczystości rodzinne – okolicznościowe typu wesela, komunie itp. Stan parkietu aktualnie jest bardzo zły, ponieważ są dziury, może to doprowadzić do wypadku, uszkodzenia ciała. Parkiet pochodzi z wczesnych lat 80-tych. Około 2 lata temu wykonywany był remont sali, w którym nie uwzględniono wymiany parkietu.

Odbiorcami projektu będą uczniowie szkoły podstawowej w Grąblewie, mieszkańcy sołectwa Grąblewo oraz mieszkańcy powiatu i gminy Grodzisk Wielkopolski.

„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim